nám. T. G. M. 1280, 760 01 Zlín, Tel./fax: 577 217 394, E-mail: [email protected]


Pri objednávke  tovaru cez objednávkový formulár, bez našej asistencie, Vám poskytneme zľavu, na jej výške sa dohodnete s naším pracovníkom, min 5%. !

podrobné hledání

HP čistiace stroje s.r.o. Bratislava


8.2.2010

Vážený zákazníci a kolegovia, vychádza nový katalog Nilfisk-ALTO 2010 ... viac ...Presvedčte sa sami o tradičnej nemeckej kvalite,spoľahlivosti a
nových technológiách ......ENCORE R 38

Kód položky :
505-946CE
Dotaz k produktu
Odoslať odkaz

Robustný umývací automat so sediacou obsluhou pre použitie do najťažších prevádzok. Automatické vypínanie kief a prívodu čistiaceho roztoku pri zastavení stroja, rýchlosť až 4 km/h, pohon na prednom otočnom kolese, podvozkové kolesá nezanechávajúce stopy, stúpavosť 6,5° pri umývaní, bezpečnostný sedadlový vypínač, dobrý výhľad a pracovná pozícia vďaka prehľadnej prednej časti stroja, alarm pri cúvaní, všetky funkcie ovládádateľné dvomi tlačidlami na ovladacom paneli, kontrolný a pracovný LCD display. Nádrže čistej aj špinavej vody z vysoko odolného polyduru. Nádoba na čistú vodu je vybavená vypúšťacím otvorom. Parabolická sacia lišta s patentovaným break-away systémom a 4x otočiteľnou zadnou stieracou gumou. Silný motor pre obidve umývacie kefy s integrovanou celokovovou prevodovkou pre používanie v ťažkých podmienkach. Trojstupňový tangenciálny sací motor pre vynikajúce odsatie čistiaceho roztoku. Jednoduchý ovládací panel s prehľadným LCD displejom informujúcim obsluhu o nastavenom prítlaku a množstve čistiaceho roztoku na kefách. Základné nastavenie stroja pre rýchlu obsluhu bez zbytočných chýb vodiča sa dá ľahko predprogramovať. Spúšťanie kefovej hlavy a sacej lišty pomocou servomotora s nastaveným dorazom. Plynulé nastavenie prítlaku umývacej kefovej hlavy. Pohon stroja zabezpečuje bezúdržbový motor pojazdu ktorý pri vypnutí stroja funguje ako dynamická brzda. Pri cúvaní je sacia lišta automaticky zdvihnutá. Pojazd vpred aj vzad. Nastaviteľný prítlak kief, rýchlosť pojazdu, množstvo čistiaceho roztoku na kefy a poloha sacej lišty.

Parametre

napätie: 36 V
umývacia šírka: 960 mm
počet a priemer kief: 2x480 mm
šírka sacej lišty: 1070 mm
nádrž na čistú vodu: 170 L
nádrž na špinavú vodu: 170 L
prítlak kief: 0-88 kg
rýchlosť pojazdu: 0-4 km/hod
plošný výkon: 3840 m2/h
výkon sacieho motora: 740 W
hmotnosť: 457 kg
hmotnosť (s batériami): 751 kg

Další položky v kategorii

KONTAKT
HP čistiace stroje s.r.o. , Bratislava
Tel./fax: +421 263 451 176
Mobil: +421 903 482 450
HOT LINE + 421 903 482 450

Nezametajte, vysávajte! Ušetrite si prácu so zametaním podláh plných kamienkov, piesku a smetia, alebo si uľahčite vysávanie Vašej kancelárie či bytu. Ideálnym partnerom je náš vysávač ROXY , ktorý Vás ohromí svojim výkonom, tichosťou a ekonomikou prevádzky,  Cena pre vás je iba129,- € (bez DPH), čo viac dodať ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Kompaktný podlahový čistiaci vyznačujúci sa spoľahlivosťou s dokonale premyslenou konštrukciou a funkčnosťou. BYTE 461 C ponúka vysoký prítlak umývacej kefy a veľkú kapacitu nádrží. Jednoduchá obsluha palubnej dosky, ľahké vyprázdňovanie špinavej vody pomocou dlhej hadice atď.. Jeho hlavnou prednosťou je dokonalá funkčnosť, vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť.Nechajte si ho predviesť a posúďte sami, či za cenu iba  1649,- EUR (bez DPH) neprenecháte prácu strojom ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Špeciálna uvádzacia akcia na stroj RCM BIT 391 C. Tento stroj s vynikajúcim čistiacim účinkom môže byť Váš už za 1450,- EUR (bez DPH). Akcia platí do konca septembra.


 

Ceny na našich web stránkach /ak sú uvedené/ budú vždy bez DPH.
Predvedenia nami ponúkaných strojov je samozrejmosťou. Predvedenie je vždy zdarma!
Väčšina nami ponúkaných strojov je na sklade. Dodáme Vám ich do 24 hodín.
Stále hľadáme nových distribútorov, môže ním byť aj Vaša firma. Volajte, píšte!
Nebojte se nás opýtať na čokoľvek, radi Vás vypočujeme a poradíme.
Potrebujete jednorázovo vyčisťiť výrobnú halu alebo vykonať postavebné upratovanie? Volajte radi to urobíme za Vás a navyše za výhodnú cenu!Neváhajte a informujte sa!
Nechcete kupovať nový stroj, pretože potrebujete jednorázovo upratať. Volajte v našej požičovni strojov nájdeme pre Vás vhodné zariadenie.
Ak máte problém alebo sa chcete len informovať, volajte denne od 8 do 20 hodiny.

 

(c)2008 Czechproduct.cz s.r.o. - webdesign - tvorba www | Provozováno redakčním systémem - CMS
Partneři webu: Čistící a mycí stroje -