nám. T. G. M. 1280, 760 01 Zlín, Tel./fax: 577 217 394, E-mail: [email protected]


Pri objednávke  tovaru cez objednávkový formulár, bez našej asistencie, Vám poskytneme zľavu, na jej výške sa dohodnete s naším pracovníkom, min 5%. !

podrobné hledání

HP čistiace stroje s.r.o. Bratislava


8.2.2010

Vážený zákazníci a kolegovia, vychádza nový katalog Nilfisk-ALTO 2010 ... viac ...Presvedčte sa sami o tradičnej nemeckej kvalite,spoľahlivosti a
nových technológiách ......MEGA II-732 - podlahový umývací stroj batériový

Dotaz k produktu
Odoslať odkaz

Podlahový umývací stroj MEGA II je našou novinkou medzi strojmi s chodiacou obsluhou.Stroj je určený pre stredné až veľké podlahové plochy. Pracovná šírka 73cm. Nárže čistej a špinavej vody z vysoko odolného polyduru. Nádoba na čistú vodu je vybavená vodoznakom, ktorý obsluhu informuje o množstve čistiaceho roztoku v nádrži. Parabolická sacia lišta so 4x otočiteľnou zadnou stieracou gumou. Silný motor pre každú z dvoch umývacích kief s integrovanou celokovovou prevodovkou pre používanie v ťažkých podmienkach. Trojstupňový tangenciálny sací motor pre vynikajúce odsatie čistiaceho roztoku. Jednoduchý ovládací panel s prehľadnými ovládačmi. Pohon stroja pomocou trakčného motora. Ergonomické a veľmi pevné držadlo stroja s veľkými spínačmi. Vypínanie stroja pomocou kľúča a automatické vypnutie prívodu vody ku kefám pri zastavení stroja. Pojazd vpred aj vzad. Nastaviteľná rýchlosť pojazdu a množstva čistiaceho roztoku na umývacie kefy.Možnosť automatického dávkovania čistiacich prostriadkov a vstavanej nabíjačky.Jeho hlavnými prednosťami sú jednoduchosť, robustnosť a spoľahlivosť pri každodennom profesionálnom čistení.

Video

Parametre

napätie: 24 V
umývacia šírka: 730 mm
šírka sacej lišty: 965 mm
počet a priemer kief: 2x380 mm
nádrž na čistú vodu: 90 L
nádrž na špinavú vodu: 100 L
typ pohonu: trakčný motor
celkový príkon: 1800 W
plošný výkon: 3650 m2/h
hmotnosť: 276 kg
rýchlosť pojazdu: 0 - 5,5 km/hod
rozmery (dxšxv): 1480x965x1140 mm

Další položky v kategorii

KONTAKT
HP čistiace stroje s.r.o. , Bratislava
Tel./fax: +421 263 451 176
Mobil: +421 903 482 450
HOT LINE + 421 903 482 450

Nezametajte, vysávajte! Ušetrite si prácu so zametaním podláh plných kamienkov, piesku a smetia, alebo si uľahčite vysávanie Vašej kancelárie či bytu. Ideálnym partnerom je náš vysávač ROXY , ktorý Vás ohromí svojim výkonom, tichosťou a ekonomikou prevádzky,  Cena pre vás je iba129,- € (bez DPH), čo viac dodať ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Kompaktný podlahový čistiaci vyznačujúci sa spoľahlivosťou s dokonale premyslenou konštrukciou a funkčnosťou. BYTE 461 C ponúka vysoký prítlak umývacej kefy a veľkú kapacitu nádrží. Jednoduchá obsluha palubnej dosky, ľahké vyprázdňovanie špinavej vody pomocou dlhej hadice atď.. Jeho hlavnou prednosťou je dokonalá funkčnosť, vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť.Nechajte si ho predviesť a posúďte sami, či za cenu iba  1649,- EUR (bez DPH) neprenecháte prácu strojom ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Špeciálna uvádzacia akcia na stroj RCM BIT 391 C. Tento stroj s vynikajúcim čistiacim účinkom môže byť Váš už za 1450,- EUR (bez DPH). Akcia platí do konca septembra.


 

Ceny na našich web stránkach /ak sú uvedené/ budú vždy bez DPH.
Predvedenia nami ponúkaných strojov je samozrejmosťou. Predvedenie je vždy zdarma!
Väčšina nami ponúkaných strojov je na sklade. Dodáme Vám ich do 24 hodín.
Stále hľadáme nových distribútorov, môže ním byť aj Vaša firma. Volajte, píšte!
Nebojte se nás opýtať na čokoľvek, radi Vás vypočujeme a poradíme.
Potrebujete jednorázovo vyčisťiť výrobnú halu alebo vykonať postavebné upratovanie? Volajte radi to urobíme za Vás a navyše za výhodnú cenu!Neváhajte a informujte sa!
Nechcete kupovať nový stroj, pretože potrebujete jednorázovo upratať. Volajte v našej požičovni strojov nájdeme pre Vás vhodné zariadenie.
Ak máte problém alebo sa chcete len informovať, volajte denne od 8 do 20 hodiny.

 

(c)2008 Czechproduct.cz s.r.o. - webdesign - tvorba www | Provozováno redakčním systémem - CMS
Partneři webu: Čistící a mycí stroje -