nám. T. G. M. 1280, 760 01 Zlín, Tel./fax: 577 217 394, E-mail: [email protected]


Pri objednávke  tovaru cez objednávkový formulár, bez našej asistencie, Vám poskytneme zľavu, na jej výške sa dohodnete s naším pracovníkom, min 5%. !

podrobné hledání

HP čistiace stroje s.r.o. Bratislava


8.2.2010

Vážený zákazníci a kolegovia, vychádza nový katalog Nilfisk-ALTO 2010 ... viac ...Presvedčte sa sami o tradičnej nemeckej kvalite,spoľahlivosti a
nových technológiách ......Vážený zákazníci, naša firma poskytuje kompletné servisné služby na stroje týchto značiek:

NILFISK ALTO, FLOORPUL, WIRBEL, REM, IPC, FIORENTINI,
MAXICLEAN, CLEANFIX, SOTECO, COMAC, FIMAP, KRÄNZLE,
GHIBLI, DUPLEX, TECNOVAP, SANTOEMMA, HAAGA, CLEANFIX

Servis je vykonávaný vyškolenými servisnými technikmi a vďaka veľkému skladu náhradných dielov sme schopný vykonávať 95% opráv do 48 hodin. Na želanie zákazníka je možné dohodnúť individuálne servisné podmienky s dobou príchodu servisného technika na miesto v rozsahu 24 / 48 / 72 hodín alebo dohodnúť vykonávanie pravidelných preventívnych prehliadok po 3 / 6 / 9 / 12 mesiacoch.       

                          

Na vykonanéné opravy poskytujeme záruku 6 mesiacov. Záručné opravy sú vykonávané bezplatne, okrem nákladov na príchod servisného technika k reklamovanému strojiu pokiaľ tento stroj nie je zákazníkom dopravený do našeho servisného strediska.

Sberné miesto opráv je na adrese: Plynárenská 4 , 821 09 Bratislava

Pracovná doba servisu je Po - Pá 8.00-16.00, po dohode je možné dobu individuálne prispôsobiť.

Ak máte záujem iba o kúpu náhradného dielu, využite našu databázu s názvom rozpisky strojov. Tu máte možnosť získať volný prístup k rozpiskám náhradných dielov na nami predané či predávané stroje.


    LOGIN SERVICE ALTO
 

KONTAKT
HP čistiace stroje s.r.o. , Bratislava
Tel./fax: +421 263 451 176
Mobil: +421 903 482 450
HOT LINE + 421 903 482 450

Nezametajte, vysávajte! Ušetrite si prácu so zametaním podláh plných kamienkov, piesku a smetia, alebo si uľahčite vysávanie Vašej kancelárie či bytu. Ideálnym partnerom je náš vysávač ROXY , ktorý Vás ohromí svojim výkonom, tichosťou a ekonomikou prevádzky,  Cena pre vás je iba129,- € (bez DPH), čo viac dodať ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Kompaktný podlahový čistiaci vyznačujúci sa spoľahlivosťou s dokonale premyslenou konštrukciou a funkčnosťou. BYTE 461 C ponúka vysoký prítlak umývacej kefy a veľkú kapacitu nádrží. Jednoduchá obsluha palubnej dosky, ľahké vyprázdňovanie špinavej vody pomocou dlhej hadice atď.. Jeho hlavnou prednosťou je dokonalá funkčnosť, vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť.Nechajte si ho predviesť a posúďte sami, či za cenu iba  1649,- EUR (bez DPH) neprenecháte prácu strojom ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Špeciálna uvádzacia akcia na stroj RCM BIT 391 C. Tento stroj s vynikajúcim čistiacim účinkom môže byť Váš už za 1450,- EUR (bez DPH). Akcia platí do konca septembra.


 

Ceny na našich web stránkach /ak sú uvedené/ budú vždy bez DPH.
Predvedenia nami ponúkaných strojov je samozrejmosťou. Predvedenie je vždy zdarma!
Väčšina nami ponúkaných strojov je na sklade. Dodáme Vám ich do 24 hodín.
Stále hľadáme nových distribútorov, môže ním byť aj Vaša firma. Volajte, píšte!
Nebojte se nás opýtať na čokoľvek, radi Vás vypočujeme a poradíme.
Potrebujete jednorázovo vyčisťiť výrobnú halu alebo vykonať postavebné upratovanie? Volajte radi to urobíme za Vás a navyše za výhodnú cenu!Neváhajte a informujte sa!
Nechcete kupovať nový stroj, pretože potrebujete jednorázovo upratať. Volajte v našej požičovni strojov nájdeme pre Vás vhodné zariadenie.
Ak máte problém alebo sa chcete len informovať, volajte denne od 8 do 20 hodiny.

 

(c)2008 Czechproduct.cz s.r.o. - webdesign - tvorba www | Provozováno redakčním systémem - CMS
Partneři webu: Čistící a mycí stroje -