nám. T. G. M. 1280, 760 01 Zlín, Tel./fax: 577 217 394, E-mail: [email protected]


Pri objednávke  tovaru cez objednávkový formulár, bez našej asistencie, Vám poskytneme zľavu, na jej výške sa dohodnete s naším pracovníkom, min 5%. !

podrobné hledání

HP čistiace stroje s.r.o. Bratislava


8.2.2010

Vážený zákazníci a kolegovia, vychádza nový katalog Nilfisk-ALTO 2010 ... viac ...Presvedčte sa sami o tradičnej nemeckej kvalite,spoľahlivosti a
nových technológiách ......O firme a jej službách

Firma HP čistiace stroje bola založená  s cieľom odborného predaja profesionálnej čistiacej a upratovacej  techniky. Nosným programom bol a je predaj kvalitnej techniky od firmy NILFISK-ALTO (WAP). Neskôr bol sortiment ponúkaných strojov rozšírený o stroje značiek FLOORPUL, SANTOEMMA, REM ,HAAGA, TECNOVAP, RCM,WIRBEL a upratovacie vozíky TTS. Jedná sa tak o ucelený program, ktorý nám dovoľuje pokryť akékoľvek požiadavky zákazníka takpovediac na kľúč. Zákazník tak u nás môže bez zbytočného naháňania a starostí o následný servis vybaviť celú upratovaciu či výrobnú firmu, logistické centrum, školské zariadenie, hotel, ústav sociálnej starostlivosti, nemocničné zariadenie, atp. V dnešnej dobe jsme schopný zákazníkom poskytnúť kompletný sortiment týchto výrobkov:

 • vysokotlakové čistiace stroje bez ohrevu vody
 • vysokotlakové čistiace stroje s ohrevom vody
 • profesionálne a priemyselné vysávače
 • jednokotúčové drhnúce, leštiace a brúsne stroje
 • podlahové umývacie automaty
 • extraktory na čistenie kobercov a textílií
 • ručné zametacie stroje a zametacie stroje so sediacou obsluhou
 • centrálne vysokotlakové agregáty
 • centrálne odsávacie agregáty a centrálne vysávače
 • upratovacie a manipulačné vozíky
 • mopy, stierky, technika na umývanie okien, škrabky, čistiace handričky…
 • igelitové sáčky na odpad
 • čistiace prípravky a chémia, polymérove vosky, tekuté mydlá, toal. papier, papierové uteráky a rolky
 • dávkovače tekutého mydla, zásobníky toaletného papiera a papierových uterákov

Prodejna Prodejna Sklad Sklad

Servis, dodávky náhradných dielov

Zákazníkom poskytujeme predaj, servis a pravidelné prehliadky čistiacich strojov a zariadení týchto značiek:
NILFISK ALTO, FLOORPUL, WIRBEL, CLEANFIX,  REM, IPC, HAAGA, GHIBLI,  SANTOEMMA,
  SOTECO, PORTOTECNICA, NILFISK ADVANCE, DUPLEX, MAXICLEAN, DULEVO,
COMAC, FIMAP,  FIORENTINI, NILCO, FLOORDRESS.

Počas opravy stroja má zákazník možnosť požičania náhradného stroja z našej požičovne. U spotrebného materiálu ponúkame možnosť pravidelných i jednorázových dodávok. Rozvoz vykonávame denne, objednávky prijímame 24 hodin denne na tel./fax: +421 2 6345 1176 alebo na našom .

                                                          Poradenská a projekčná služba

Zákazníkovi na požiadanie urobíme výber najvhodnejšieho zariadenia pre jeho potreby, urobíme cenovú kalkuláciu, doporučíme vhodný spotrebný materiál a vyčíslime budúce náklady na údržbu. Pri technologických zariadeniach (vysokotlakové rozvody, centrálne odsávanie) vypracujeme cenovú ponuku a kalkuláciu prevádzkových nákladov. Všetkým zákazníkom ponúkame vstupné aj priebežné školenia obslúh našich zariadení, zoznamovanie s novými postupmi upratovacích prác a s novými produktmi. Tieto služby sú bezplatné v akomkoľvek rozsahu.

KONTAKT
HP čistiace stroje s.r.o. , Bratislava
Tel./fax: +421 263 451 176
Mobil: +421 903 482 450
HOT LINE + 421 903 482 450

Nezametajte, vysávajte! Ušetrite si prácu so zametaním podláh plných kamienkov, piesku a smetia, alebo si uľahčite vysávanie Vašej kancelárie či bytu. Ideálnym partnerom je náš vysávač ROXY , ktorý Vás ohromí svojim výkonom, tichosťou a ekonomikou prevádzky,  Cena pre vás je iba129,- € (bez DPH), čo viac dodať ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Kompaktný podlahový čistiaci vyznačujúci sa spoľahlivosťou s dokonale premyslenou konštrukciou a funkčnosťou. BYTE 461 C ponúka vysoký prítlak umývacej kefy a veľkú kapacitu nádrží. Jednoduchá obsluha palubnej dosky, ľahké vyprázdňovanie špinavej vody pomocou dlhej hadice atď.. Jeho hlavnou prednosťou je dokonalá funkčnosť, vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť.Nechajte si ho predviesť a posúďte sami, či za cenu iba  1649,- EUR (bez DPH) neprenecháte prácu strojom ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Špeciálna uvádzacia akcia na stroj RCM BIT 391 C. Tento stroj s vynikajúcim čistiacim účinkom môže byť Váš už za 1450,- EUR (bez DPH). Akcia platí do konca septembra.


 

Ceny na našich web stránkach /ak sú uvedené/ budú vždy bez DPH.
Predvedenia nami ponúkaných strojov je samozrejmosťou. Predvedenie je vždy zdarma!
Väčšina nami ponúkaných strojov je na sklade. Dodáme Vám ich do 24 hodín.
Stále hľadáme nových distribútorov, môže ním byť aj Vaša firma. Volajte, píšte!
Nebojte se nás opýtať na čokoľvek, radi Vás vypočujeme a poradíme.
Potrebujete jednorázovo vyčisťiť výrobnú halu alebo vykonať postavebné upratovanie? Volajte radi to urobíme za Vás a navyše za výhodnú cenu!Neváhajte a informujte sa!
Nechcete kupovať nový stroj, pretože potrebujete jednorázovo upratať. Volajte v našej požičovni strojov nájdeme pre Vás vhodné zariadenie.
Ak máte problém alebo sa chcete len informovať, volajte denne od 8 do 20 hodiny.

 

(c)2008 Czechproduct.cz s.r.o. - webdesign - tvorba www | Provozováno redakčním systémem - CMS
Partneři webu: Čistící a mycí stroje -