nám. T. G. M. 1280, 760 01 Zlín, Tel./fax: 577 217 394, E-mail: [email protected]


Pri objednávke  tovaru cez objednávkový formulár, bez našej asistencie, Vám poskytneme zľavu, na jej výške sa dohodnete s naším pracovníkom, min 5%. !

podrobné hledání

HP čistiace stroje s.r.o. Bratislava


8.2.2011

Vážený zákazníci a kolegovia, vychádza nový webový katalog Nilfisk - ALTO 2011
a VIPER         

Presvedčte sa sami o tradičnej nemeckej kvalite, spoľahlivosti a nových
technológiách ......Vítame Vás na našich internetových stránkach!

Čistiaca - upratovacia - technika - čistiace - upratovacie - stroje - podlahové - stroje - vysávače - priemyselné - vysávače - zametacie - stroje - zametače - tepovače - extraktory - vysokotlakové - stroje - jednokotúčové - stroje - parné - čističe - wapky - upratovacie - vozíky - čistiace - prostriedky - chemické - čistiace - prostriedky

Vysavače
Podlahové mycí automaty
Kotoucové stroje
Vysokotlaké cistící stroje
Zametací stroje
Extraktory

Parní čističe

Pomucky pro úklid
Sací motory

Hľadáte čistiace stroje alebo inú upratovaciu techniku pre svou firmu? Predstavujeme Vám kompletnú ponuku čistiacich a upratovacíchch strojov vrátane následného záručného a pozáručného servisu.

Čistiace stroje a upratovacia technika

Naši zákazníci sa u nás môžu vybaviť kvalitnou čistiacou a  upratovacou technikou. Či už sa jedná o vysávače, podlahové umývacie automaty, vysokotlakové čistiace stroje alebo zametacie stroje, zaručujeme vysokú kvalitu. Firma sa zaoberá upratovacou technikou už od roku 1998 a po celú dobu spolupracuje len s renovovanými dodávateľmi (NILFISK-ALTO, FLOORPUL, HAAGA, TECNOVAP, PREMIERE PRODUCTS, RCM,  TTS, WIRBEL aj.).

 

Súčasťou našich služieb je aj odborný servis a pravidelné prehliadky strojov a zariadení. Servis je vykonávaný vyškolenými odbornými technikmi, do 48 hodín. Počas doby opravy si od nás môže zákazník, po predchádzajúcej dohode,  zadarmo zapožičať náhradný stroj (v záručnej dobe). Predvedenie akéhokoľvek stroja je možné po dohode kedykoľvek. Možnosť predvedenia aj viacerých čistiacich strojov pre  porovnanie jednotlivých typov.

Hľadáme distribútorov

Pre našich distribútorov čistiacej a  upratovacej techniky máme špeciálne cenníky, akčné ponuky a mnohé ďaľšie výhody a možnosti. Radi s Vami a Vašou firmou budeme spolupracovať. Poradíme, zaškolíme a vo všetkom Vám vyjdeme v ústrety. Ak máte záujem, kontaktujte nás.

Poradenstvo, preškolenie, kalkulácie

Na prianie zákazníka vyberieme upratovaciu techniku ideálnu pre jeho potreby, vykonáme cenovú kalkuláciu a vyčíslime budúce náklady na údržbu stroja. U technologických zariadení vypracujeme technickú dokumentáciu aj kalkuláciu prevádzkových nákladov.

Všekým našim zákazníkom ponúkame aj priebežné zaškolenie v obsluhe čistiacich  zariadení a to samozrejme zadarmo. Väčšina nami ponúkaných strojov je skladom. Dodáme Vám ich do 24 hodín, stačí nás kontaktovať. 

Tešíme sa na spolupráciu

KONTAKT
HP čistiace stroje s.r.o. , Bratislava
Tel./fax: +421 263 451 176
Mobil: +421 903 482 450
HOT LINE + 421 903 482 450

Nezametajte, vysávajte! Ušetrite si prácu so zametaním podláh plných kamienkov, piesku a smetia, alebo si uľahčite vysávanie Vašej kancelárie či bytu. Ideálnym partnerom je náš vysávač GVD 10 , ktorý Vás ohromí svojim výkonom, tichosťou a ekonomikou prevádzky,  Cena pre vás je iba122,- € (bez DPH), čo viac dodať ... Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Aj vy sa presvedčte o tradičnej nemeckej kvalite a spoľahlivosti a uľahčite si  čistenie Vášho autoparku a Vašej firmy s týmto skvelým vysokotlakovým čistiacim strojom  POSEIDON  5 - 41   za neuveriteľnú cenu iba  1 099,- EUR (bez DPH) Nechajte si ho predviesť a posúďte sami, či nechcete mať za málo peňazí veľa muziky ? Cena je platná do vypredania zásob pre túto akciu.


Špeciálna uvádzacia akcia na stroj VIPER FANG 18 C. Tento stroj s vynikajúcim čistiacim účinkom môže byť Váš už za 1389,- EUR (bez DPH). Akcia platí do konca septembra.


 

Ceny na našich web stránkach /ak sú uvedené/ budú vždy bez DPH.
Predvedenia nami ponúkaných strojov je samozrejmosťou. Predvedenie je vždy zdarma!
Väčšina nami ponúkaných strojov je na sklade. Dodáme Vám ich do 24 hodín.
Stále hľadáme nových distribútorov, môže ním byť aj Vaša firma. Volajte, píšte!
Nebojte se nás opýtať na čokoľvek, radi Vás vypočujeme a poradíme.
Potrebujete jednorázovo vyčisťiť výrobnú halu alebo vykonať postavebné upratovanie? Volajte radi to urobíme za Vás a navyše za výhodnú cenu!Neváhajte a informujte sa!
Nechcete kupovať nový stroj, pretože potrebujete jednorázovo upratať. Volajte v našej požičovni strojov nájdeme pre Vás vhodné zariadenie.
Ak máte problém alebo sa chcete len informovať, volajte denne od 8 do 20 hodiny.

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2011 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | katalog firem | vyhledávač zboží | mapa webu
Partneři webu: Čistící a mycí stroje - Umývacie linky pre každý automobil -